פינת ההורים

בעיתוני אצבעוני תמצאו חומר העשרה בנושאים רבים: טבע, מדע, תרבות, היסטוריה, ממציאים והמצאות, ארצות רחוקות, זכויות הילד וזכויות האדם, איכות הסביבה, מולדת ועוד ועוד. המטרה פשוטה: לעודד את הילדים לקרוא, לעורר את סקרנותם ולהרחיב את אופקיהם.

בימינו תרבות הקריאה נמצאת בתהליך עצוב של התדרדרות. אנו מקווים, בעזרתכם, להכניס את ילדיכם לעולם העשיר של המילה הכתובה. עולם של ידע ודמיון. לשם כך אנו נספק לכם תשובות רבות ככל הניתן לבעיות שונות המתעוררות מעת לעת. אתם מוזמנים לשלוח אלינו שאלות. כאן, דרך אתר אצבעוני, נשתדל לתת מענה מקצועי למצוקות שונות הקשורות לעולם הקריאה.

אתר זה מיועד ברובו לכם ההורים. לצד מידע כללי על עיתוני הילדים שבהוצאתנו, אנו מעלים מעת לעת כתבות ומאמרים בנושא חינוך, לימוד, העשרה ועוד. אנו מקווים שתגלו ענין במאמרים ושתפיקו מהם תועלת.

בין המאמרים תמצאו טיפים לעידוד קריאה ושימוש מושכל בעיתונים שלנו. המאמרים נכתבו ברובם על-ידי הצוות המקצועי של אצבעוני, הכולל אנשים חינוך, מומחים לפיתוח תוכניות לימוד, פסיכולוגים חינוכיים, סופרים ועיתונאים.

המדריך להורים

מבחר גדול של כתבות בנושאי לימוד והקניית הקריאה, עידוד הקריאה, פתרון בעיות בהבנת הנקרא, שימוש יעיל בעיתוני אצבעוני, טיפים ותמיכה להורים. אלו ועוד תמצאו במדריך שלנו. מקווים שיהיה לכן לתועלת.

אתם מוזמנים להפנות שאלות אל המומחים שלנו בכל עת בטלפון, בפקס או במייל.

גליון אצבעוני בשיתוף עם מיכל דליות מהתוכנית סופר נני!

איך מגדלים ילדים עם חוסן רגשי,
ומה ההבדל בין קשיחות – לחוזק מנטלי?

גיליון מיוחד בנושא חוסן רגשי לילדות וילדים,
בשיתוף עם מיכל דליות מהתוכנית "סופר נני".

לחצו על הכפתור מטה לפרטים נוספים

צרו קשר
close slider

    Call Now Button דילוג לתוכן