אודות

עיתון האצבעוני הראשון

אצבעוני – גליון מספר 1 – אוקטובר 1952

null

צב-צב

ילדים שעדיין לא קוראים

ילדי הגן

גילאי 3 עד 6

null

דובון

ילדים הלומדים לקרוא

תלמידי גן חובה וכיתה א'

גילאי 5 עד 7

null

אצבעוני

ילדים קוראים

תלמידי כיתות ב'-ה'

גילאי 7 עד 11

null

משבצת

אתגרי חשיבה לילדים

תלמידי כיתות ד'-ח'

גילאי 8 עד 12

הוצאת אצבעוני מתמחה בהוצאה לאור של עיתוני ילדים חינוכיים ואיכותיים.

ה”אני מאמין” שלנו מתבסס על יצר הסקרנות והרצון לדעת של ילדים. ילדים רוצים לדעת דברים מרתקים על עולמות רחוקים, על האנשים שהמציאו וגילו את פלאי הטבע והמדע. ילדים הם כמו ספוג. ניתן למלא אותם ברכילות חסרת ערך – אבל רצוי להעשיר אותם בידע ובכלים שישמשו אותם בעתיד כבוגרים משכילים, רחבי אופקים ובעלי יכולת להתמודדות עם החברה הטכנולוגית המהירה והתובענית בה אנו חיים. לכן כל העיתונים שלנו מבוססים על גישה רב תחומית.

ילדים רוצים לעסוק בבעיות המציקות להם בחיי היום-יום, הן בחברת הילדים, הן במערכת החינוך, הן בתא המשפחתי והן בעולם הדימיון העשיר שלהם. עיתוני אצבעוני נותנים ביטוי עמוק לצרכים המיוחדים של הילד. עיתוני אצבעוני מדברים עם הילדים בשפה שלהם. העיתונים מחבקים את הילדים ומושקע בהם מאמץ רב לביטוי רגשי בגובה העיניים שלהם.

העיתונים  מחנכים את הילדים על ערכי הדמוקרטיה, זכויות האדם, שוויון בין בני-אדם, לרבות מין, גזע, דת ולאום. אנו מלמדים את הילדים לכבד את האדם, את בעלי-החיים ואת הסביבה בה אנו גרים. אנו מעניקים לילדים חיזוקים חיוביים למיומנויות הקריאה שלהם, לידע הכללי אותו צברו ובעיקר, לדעת לקחת אחריות למעשיהם.

אנו מחלקים את הילדות הצעירה לשלוש תקופות – ולכל תקופה עיתון מיוחד. כל עיתון בנוי כמו עוגת שכבות, ממנה כל ילד יכול לטעום את המרכיבים האהובים עליו: קריאה, פעילויות, משחקים, העשרה וזמן איכות עם ההורים.

הוצאת אצבעוני משתפת פעולה עם עמותות למען ילדים ולמען החברה, עם גופי ציבוריים, חברות מסחריות, מוסדות עירוניים, מתנס”ים ועוד. טובת הילדים היא בעדיפות הראשונה שלנו.

צוות אצבעוני כולל סופרים, עיתונאים, כתבים, פדגוגים ואנשי הוראה, פסיכולוגים ומומחים לפיתוח תוכניות לימודים.

גליון אצבעוני בשיתוף עם מיכל דליות מהתוכנית סופר נני!

איך מגדלים ילדים עם חוסן רגשי,
ומה ההבדל בין קשיחות – לחוזק מנטלי?

גיליון מיוחד בנושא חוסן רגשי לילדות וילדים,
בשיתוף עם מיכל דליות מהתוכנית "סופר נני".

לחצו על הכפתור מטה לפרטים נוספים

צרו קשר
close slider

    Call Now Button דילוג לתוכן